W sobotę postanowiliśmy wybrać się na Półwysep. Prognoza wskazywała na spokojne warunki wiatrowe, idealne do nauki. Szybki telefon do Funsurfu w Chałupach, potwierdzenie lightowych warunków, pakowanie i rura na Półwysep. Trasa przez Kosakowo, skrótem. Na miejscu przywitał nas dość chłodny wiatr. Kuba poćwiczył deskę przez godzine. Potem zerwał się większy wiatr, idealny do ślizgu przy pędniku 7.3 :).

[shashin type=”photo” id=”1417,1418,1419,1421,1420″ size=”small” columns=”3″ order=”user” position=”center”]

W Dzień dziecka gokarty, skwer, bulwar i telepizza.

[shashin type=”photo” id=”1425,1426,1427,1428,1433,1434,1435,1436,1441,1442,1443,1444,1440,1423,1424″ size=”small” columns=”3″ order=”user” position=”center”]