Dzisiaj wbrew zapowiedziom Maks odbył regaty w Górkach Zachodnich. Pierwotnie regaty całej grupy edukacyjnej miały się odbyć w Sopocie, ale z niewyjaśnionych do teraz przyczyn, tylko siódemka dzieci zawitała do Sopotu. Pozostałe dzieciaki zostały i ścigały się w regatach na akwenie w Górkach Zachodnich. Maks w trzech wyścigach zajął odpowiednio 3,4 i ostatnie miejsce. Najlepszy wynik osiągnął startując z końca stawki i wyprzedzając dwóch żeglarzy na ostatniej prostej.
[shashin type=”photo” id=”713,714,715,716,717,720,723,726,729,731,734,736,737,739,741,745,749,750,751,752,753,755,757,756,760,762,764,763,765,768,769,772,774,777″ size=”medium” columns=”3″ order=”user” position=”center”]
Po regatach obiad i trochę wygłupów na desce.
[shashin type=”photo” id=”803,804,805,808,810,812,815,817,819,820,821,822,823,824,825,827,828,830,831,834,835,836,837,839,841,843,844,846,849,847,850,851,854,853,856,857,858,860″ size=”medium” columns=”3″ order=”user” position=”center”]