Dzisiaj udaliśmy się do pobliskiego ośrodka w Matrei. Od rana spory wiatr, gondolki całkiem nieźle się kiwały na wyciągu. Zjeżdżaliśmy z samego czubka szczytu Cimaross (2621m).
Przy drugim zjeździe musieliśmy ominąć odcinek trasy niebieskiej, na która zsunął się śnieg i była nieprzejezdna. Dołożyliśmy dziś 30km, razem mamy już 140km na liczniku.
Jutro zapowiadają mróz -15 i słońce przez cały dzień. Na deser jedziemy po raz trzeci do Lienz-Zettersfeld.
[shashin type=”albumphotos” id=”30″ size=”medium” crop=”n” columns=”3″ caption=”y” order=”date” position=”center”]
1 komentarz
Aleksandra · 14 marca 2013 o 18:50
Świetne widoki,trzymajcie się zdrowo całuski :)
Możliwość komentowania została wyłączona.