Odnaleźliśmy idealny ośrodek na Tyrolu Wschodnim. Położony 30km od naszej miejscówki w mieście Lienz. Świetna pogoda, świetne widoki i dłuuugie szerokie trasy. Dołożyliśmy wczoraj 33km. Dzieciaki zadowolone, w końcu idealne trasy dla nich :).
Jeździliśmy w słońcu i we mgle, która niewykluczone że była bardzo nisko położonymi chmurami ;). Pod koniec jednej z tras odkryliśmy idealną knajpę, mało ludzi, spokój i przepiękny panoramiczny widok na góry.
Dzisiaj atakujemy ponownie Zettersfeld, prognoza zapowiada 20 cm świeżego śniegu, będą ciężkie warunki do jazdy.
[shashin type=”albumphotos” id=”28″ size=”medium” crop=”n” columns=”3″ caption=”y” order=”date” position=”center”]
Wszystkie zdjęcia tutaj.