Teraz już regularnie będziemy katować bloga wpisami, mniej lub bardziej merytorycznymi :). Niebawem przedstawimy pełny plan wycieczki. W kolejnych dniach ma padać śnieg i przez najbliższy tydzień mają się utrzymać ujemne temperatury, więc jest szansa na sztuczne naśnieżanie stoków w Białce.


2 komentarze

ps · 3 grudnia 2012 o 08:40

Do świąt… będzie na bank biało.

Tomasz · 3 grudnia 2012 o 08:42

Już jest :0) http://www.bialkatatrzanska.pl/kamery.html

Możliwość komentowania została wyłączona.