Dzisiaj od rana pełne zachmurzenie. Jak się później okazało, słońce zza chmur jednak opalało. Od 13 ponownie lampa z ciepłym wiatrem od lądu. Przepłynęliśmy dziś rowerem wodnym (pedalina) na sąsiednią plażę, skąd spacerem przeszliśmy się obadać bazę Surfmania, dziś akurat nie wiało.

Ogólnie plaża Sabunike wypada słabo w porównaniu z plażą Zdrijac i laguną przy kempingu Ninska Laguna. Zapodaliśmy sobie dziś błotko.

[shashin type=”photo” id=”387,386,383,374,367,371,379,365,363″ size=”medium” columns=”3″ order=”user” position=”center”]

Po plażowaniu tradycyjnie konsumpcja i leczenie ran w kwaterze pantenolem.

Kategorie: Chorwacja