GO Family
Przyszla odwilz, mozemy wracac ;) Dwa stopnie za oknem.
Droga tragiczna, glowne drogi pokryte sniegiem. Minus 4, deszcz i zamarzajace wycieraczki.
W drodze powrotnej zajechaliśmy do Pacanowa obejrzeć kozioły :)
Do Krynicy dojechalismy po 6h. Trasa bardzo dobra, czarna szosa. Rozpoczynamy relacje. Ela wlasnie wychodzi na stok.