GO Family
Eh to dzikie radosne spojrzenie ;)
[nggallery id=5]
Poranna jazda: Tutaj mieszkamy (na stanie 27 krów i 3 kozy): A tutaj konsumpcja lodów na balkonie:
Film z wczoraj. Dzisiaj pojeździliśmy 2 godziny i zrobiliśmy sobie przerwę :) Dzieciom zaraz odpalamy kino-bambino z popcornem a sami chyba pośpimy :) Czas się zregenerować, wczorajsze 6 godzin na stoku dało wszystkim w kość Czytaj dalej…
Dzis ma jeszcze padac ale bedzie slonce. Nie wspominalismy wczesniej, zmierzona gpsem predkosc max to 46km/h.