Do obejrzenia tutaj: http://picasaweb.google.com/egregorcom/WideoZTelefonuAustria?authkey=Gv1sRgCIiOrL6z-qG_4gE#. Jakość prawie HD :P

Pare słów o Zajeździe Blaiken w Kossen.

Rodzinnie prowadzony zajazd Blaiken położony jest na wzniesieniu, w spokojnej dzielnicy Kössen, oddalonej od centrum miejscowości o ok. 1,5 km. Do terenu narciarskiego Unterberghorn oddalonego o ok. 2 km zawiezie Państwa autobus dla narciarzy, który zatrzymuje się ok. 500 m od obiektu. Trasa do narciarstwa biegowego oddalona jest również o ok. 500 m. Do wyposażenia obiektu należą jadalnia-pokój wypoczynkowy z TV kablową i kuchnia z możliwością przygotowywania napoi. W piwnicy znajduje się przechowalnia nart z suszarką do butów oraz mała izba tyrolska. Miejsca parkingowe są również do dyspozycji. Codziennie rano Pani domu zapodawała świeżutkie bułki i kawę. Przyjazna atmosfera.

Internet w Austrii

Zakupiliśmy kartę SIM od operatora A1 – karta nazywa się bfree – kosztuje 19.90 EUR, w pakiecie 1.5GB danych. Telefon z kartą podłączaliśmy za pośrednictwem kabla USB lub przez Wifi. Surfując po stronach, czytając pocztę i ściągając małe pliki zużyliśmy przez tydzień raptem 300mb. Karta SIM jest aktywna przez 12 miesięcy.

Benzyna na trasie

Tańsza w Austrii prawie o 20 eurocentów (niższy VAT – 20%) – 1.39 EUR, w Niemczech 1.53 EUR za litr. Średnie spalanie na trasie 6.4l/100km.

Zajazd Blaiken

Położenie/wyposażenie

    Rodzinnie prowadzony zajazd Blaiken położony jest na wzniesieniu, w spokojnej dzielnicy Kössen, oddalonej od centrum miejscowości o ok. 1,5 km. Do terenu narciarskiego Unterberghorn oddalonego o ok. 2 km zawiezie Państwa autobus dla narciarzy, który zatrzymuje się ok. 500 m od obiektu. Trasa do narciarstwa biegowego oddalona jest również o ok. 500 m. Do wyposażenia obiektu należą jadalnia-pokój wypoczynkowy z TV kablową i kuchnia z możliwością przygotowywania napoi. W piwnicy znajduje się przechowalnia nart z suszarką do butów oraz mała izba tyrolska. Miejsca parkingowe są również do Państwa dyspozycji.

    Wyposażenie/wyżywienie
    Wszystkie pokoje z prysznicem/WC, radiem i częściowo balkonem. W cenę wliczone jest obfite śniadanie.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, ÜF

    • przytulne pokoje
    • częściowo balkon

1 komentarz

pawels · 24 stycznia 2011 o 08:23

Nie ma to jak garść praktycznych informacji :) A ja też juć chce na urlop !!!! :)

Dodaj komentarz

Avatar placeholder