Szybkie śniadanie i wycieczka 86km na lodowiec Mölltaler (3120m). Dość optymistycznie Gregor zabrał się tam z deską ;). Od rana przepiękna pogoda, trasy świetnie przygotowane, niebieskie szerokie aczkolwiek o lekkim czerwonym zabarwieniu. Świetny funpark z hopkami, na których Maks wywinął orła a Maja wyjechała poza trasę. Zrobiliśmy wczoraj 20km. Dzisiaj jedziemy do Lienz (26km) do ośrodka Zettersfeld.

[shashin type=”albumphotos” id=”27″ size=”medium” crop=”n” columns=”3″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Wszystkie zdjęcia tutaj.